Kontakt Oppsynsmannen:

Hans Tettli, tlf: 97 16 63 19

Etter trekking av jaktkortene på styresmøte 15/6-20, ble det slik rankering av kortene:

INNENBYGDSBOENDE:                                             UTENBYGDSBOENDE:

1. Hallgeir Rødsjø. Follafoss.                                 1. Tormod Rødsjø. Bjugn.

2. Sverre T Tangen. Follafoss.                               2. Geir Kulstadvik. Malm.

3. Magne Furunes. Follafoss.                                 3. Jon Magnar Aasan. Bjugn.

4. Nils Erik Ystgård. Inderøy.                                 4. Ingvar Rødsjø. Bjugn.

5. Kjell Ove Løvli. Follafoss.                                  5. Øystein Gullbrekken. Tr.heim.

6. Morten Dragland. Inderøy.                                 6. Anna Leiseth. Vallersund.

7. Steinar Vist. Inderøy.                                         7. Anne-Britt Næss. Brekstad.

8. Rolf Skjelvan. Inderøy.                                      8. Håvard Rødsjø. Hasselvika.

9. Roger Holmquist. Follafoss.                               9. Berit Sætern Aasan. Bjugn.

10. Åse Johansen. Follafoss.                                10. Anita Løvseth. Malm.

11. Per M Holmen. Inderøy.                                  11. Robert Vanebo.

12. Halfdan Ludviksen. Follafoss.                         12. Emil Kulstavik. Malm.

13. Erling Ystgård. Inderøy.                                  13. Jan Erik Rodem. Brekstad.

14. Snorre Gundersen. Follafoss.                          14. Nils Normo. Tr.heim.

                                                                             15. Ragnar Amundsen. Opphaug.

                                                                             16. Anders Dahle. Rissa.

                                                                             17. Hilde Grøntvedt. Bjugn.

                                                                             18. Ola Mjøen. Vanvikan.

                                                                             19. Stig Rune Sollie. Tr.heim.

                                                                             20. Guro Alseth. Rissa.

                                                                             21. Anders Sundan. Tr.heim.

                                                                             22. Michael Stenger. Statsbygd.

                                                                             23. Dejan Jamic.

                                                                             24. Lars Rødsjø. Bjugn.

                                                                             25. Lars Ove Lehn. Steinkjer.

                                                                             26. Kari Åker. Rissa.

                                                                             27. Mads Odin Svendsen. Malm.

                                                                             28. Ove Darell. Vanvikan.

                                                                             29. Lars Morten Håven. Malm.

                                                                             30. Geir Aakvik. Sjetnemarka.

                                                                             31. Jan Herbert Nygård. Bjugn.

                                                                             32. Inge Løvseth. Bjugn.

                                                                             33. Rakel Skjelvan. Malm.

                                                                             34. Trond Stegavik. Hasselvika.

                                                                             35. Jonh H Næss. Brekstad.

                                                                             36. Stian Ludviksen. Steinkjer.

                                                                             37. Geir Sollie. Fevåg.

                                                                             38. Robert Løvseth. Malm.

                                                                             39. Tor Arne Bakken. Malm.

                                                                             40. Kristoffer Nordmo. Tr.heim.

                                                                             41.Odd Ove Vestmo. Vikhammar.

                                                                             42. Petter Nordtømme. Hasselvika.

                                                                             43. Julie Vestmo.

                                                                             44. John Olav Rødsjø.

       Hvor mange som får tildelt kort, blir avgjort etter taksering i august. Det blir offentliggjort ca 20 august.